Stroje na čištění koberců

Stroje na čištění koberců

Čištění pomocí špičkové techniky umožní navrátit vašim kobercům a čalounění původní vzhled i kvalitu. Čistící stroje Kärcher povrch dokonale vyčistí pomocí ekologicky nezávadného přípravku a zanechají jej téměř suchý, vysají až 93 % čistícího roztoku. Čištění koberců a čalouněného nábytku probíhá formou hloubkového propírání.

Koberce budou nejen zářit novotou, ale také poskytnou prostředí pro pohyb alergiků. V každém koberci či čalouněném nábytku se nachází velké množství roztočů, kteří představují nepříjemnosti především pro alergiky. Jsou to okem neviditelní členovci příbuzní pavoukům a klíšťatům, především jsou nebezpeční roztoči obsažení v domácím prostředí, tzv. roztoči bytového prachu. Výzkumy ukázaly, že na 1 m2 koberce se jich nachází až 10.000, v matracích a sedacích soupravách pak až stokrát více.

Roztoči

Za pomocí unikátního přípravku a špičkové techniky dokážeme odstranit roztoče, a dokonce i jejich výměšky, které jsou původci alergií. Hladina alergenů se po tomto čištění znatelně sníží, o 95 %.

Stroje na čištění koberců a čalounění jsou jednoduché na obsluhu a zajišťují dokonalý výsledek.

K dosažení požadované čistoty v jakémkoliv prostoru použijte také jednokotoučové mycí stroje pro čištění tvrdých ploch a průmyslové vysavače, které umožní spolehlivé mokro-suché vysávání.